Relé modul pro váhy TSQHW, TSBW

Kód: TSCQHWREL
2 089 Kč 2 527,69 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Tento modul slouží pro spínání výkonných zařízení jako jističe motorů, ovládacích klapek a dalších zařízení, která ovládají zařízení při dávkování a plnění, nebo pro ovládání signalizace externího zařízení při vážení v limitním režimu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Relátka mají spínací kontakty. Modul má celkem 4 relátka:
úroveň LOW - relé je aktivní pokud se hodnota nachází pod nastaveným limitem
úroveň OK - relé je aktivní pokud se hodnota nachází v nastaveném limitu
úroveň HIGH - relé je aktivní pokud se hodnota nachází nad nastaveným limitem

Technická data:

  • Napájení: DC 5V Krytí:IP-54
  • Prostředí: suché; prašné
  • Provozní teplota: -10°C » +40°C
  • Max. spínaný proud: 5A/28V DC; 3A/240V AC
  • Umístění: zabudovaná do krabičky mimo jednotku
  • Hmotnost (kg): 0,08
  • Rozměr š x v x h (mm): 60 x 25 x 70

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vážní indikátory
Hmotnost: 0.08 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost T-Scale byla založena v roce 1965 na Tchai-wanu ve městě Taipei, kdy začali vyrábět kvalitní mechanické váhy. Díky vysoké kvalitě vah společnost brzy získala nové zákazníky a její trh se rozšířil na celý Tchai-wan. Následně vzhledem k technologickému pokroku a změně poptávky na trhu investovala společnost v roce 1987 do výroby elektronických vah a automatických vážních systémů. Díky tomuto včasnému kroku se po letech neustálého výzkumu, inovacím ve výrobě a dalších investi stala společnost T-Scale uznáváným hráčem na trhu vážicích zařízení. 

V roce 1998 pak začala společnost budovat nový závod v blízkosti Šanghaje a ve stejné době vyvinuli i novou řadu produktů, které splňovaly dynamické potřeby domácích i zahraničních zákazníků a prodejců. Díky tomu se po dalších několika letech váhy TScale prodávaly do více než 70 zemí světa a společnost se stala skutečně významným hráčem na globálním trhu vážního průmyslu.

V současné době se společnost soustředí i na dopad její výroby na životní prostředí, a proto investovala do testovacích zařízení a speciálních přístrojů s cílem minimalizovat negativní ekologický dopad výroby. Společnost T-Scale chce i nadále usilovat o co nejefektivnější výrobu vážicích zařízení a to jak pro své klienty, tak i pro životní prostředí. Váhy TScale jsou zárukou kvality, perfektního technologického zpracování a vynikajícím zákaznickým servisem.