Lesák 4T0810RN, 300 kg / 100 g, 800 x 1000 mm, nerez

Kód: LES4T0810RN0300
40 499 Kč 49 003,79 Kč včetně DPH
Na dotaz
Provedení váhy ?
Umístění váhy

Podlahová plošina nerezová 4T0810RN do 300 kg o rozměru 800 x 1000 mm se zátěžovým roštem.
Používá se jako váha příjmová pro příjem zboží, expediční pro expedici výrobků, kontrolní ve skladech, výrobní při výrobním procesu.
Konstrukcí je nerezový obvodový rám, který je tvořen z ocelových profilů na který je posazen zátěžový rošt. Tento rošt je zinkovaný a volně vyjímatelný. Tato varianta je vhodná pro váhy, které jsou přejížděny vozíky. U klasického provedení, kde je vážní plocha tvořena plechem, dochází časem k promačkání a rozježdění plechu, který se potom kroutí a vznikají promáčkliny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

U varianty, kde je vážní plocha tvořena zátěžovým roštem k tomuto případu nedochází. Další výhodou této konstrukce je to, že je vidět vždy veškeré nečistoty pod váhou a v případě váhy zabudované do podlahy si nedovolí pracovník úklidu zamést nečistoty do díry, kde je umístěna váha. Toto se děje při klasické konstrukci, a tím dochází k hromadění nečistot pod váhou. Pokud se hromadí nečistoty pod váhou může dojít ke špatnému výsledku hmotnosti při vážení. Velkou výhodou je možnost čistit váhu tlakovou vodou přímo přes oka roštu. Také pracovníci mají dokonalý přehled jestli nedošlo k zanesení odpadu, a tím k možnému zaplavení váhy. Pokud dojde k zaplavení váhy dochází často ke zničení snímačů zatížení a tím k dosti velké položce při opravě. Tato konstrukce je velmi vzdušná a proto nedochází ke tlení organických zbytků pod váhou.
K můstku lze připojit vážní indikátor nabídnutý v příslušenství u tohoto produktu, nebo si lze vybrat libovolný indikátor v sekci příslušenství - indikátory- a to podle požadavků na funkce nebo provedení.

Toto konstrukční řešení je chráněno užitným vzorem

Technická data:

Váživost (kg):

300

Dílek - přesnost (g):

100

Rozměr vážní plochy (mm):

800x1000

Certifikace:

pro obchodní vážení - ES ověření

Funkce váhy:

vážení

Provedení vážní plochy:

zátěžový rošt zinkovaný

Provedení konstrukce:

nerez

Provedení (materiál):

nerez

Prostředí:

suché; prašné; mokré; chemicky agresivní

Provozní teplota:

-10°C » +40°C

Rozměr váhy š x v x h (mm):

800x 100x 1000

Umístění:

na podlahu, do podlahy

Krytí:

IP-67

Hmotnost váhy (kg):

70

Doplňkové parametry

Kategorie: Váhy podle provozu
Hmotnost: 70 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká republika